LESS_ jest globalną platformą umożliwiającą zakup i sprzedaż przedmiotów używanych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie osób, którym bliska jest idea bycia LESS_.

Miejsce pracy: Wrocław (Krzyki) (brak możliwości pracy zdalnej na tym stanowisku)

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparcie Zarządu w prowadzonych działaniach

  • Organizacja spotkań w biurze, podróży służbowych oraz innych wydarzeń firmowych

  • Nadzór nad kalendarzem spotkań i urlopów pracowników biura

  • Wsparcie działu księgowości i kadr

  • Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura

  • Zapewnienie i nadzór sprawnego przepływu informacji między działami,

  • Koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów (w tym ich sprawdzanie, kompletacja i archiwizacja).

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, różnego rodzaju pism i dokumentów oraz korespondencji

  • Organizacja zaopatrzenia sekretariatu biura w materiały i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania,

  • Dbanie o właściwy wizerunek obiektów firmowych

  • Pozostałe obowiązki zlecane przez przełożonych

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na stanowisku asystenta zarządu lub stanowiskach administracyjnych będzie mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Biegła znajomość organizacji pracy biurowej

  • Biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Umiejętność redagowania pism, sporządzania tłumaczeń ustnych i pisemnych

  • Zdolności organizacyjne i analityczne

  • Skrupulatność, punktualność, sumienność, elastyczność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

Co oferujemy w zamian?

  • Formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata

  • Prywatna opieka medyczna

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Udział w rozwoju jednego z najszybciej rosnących start-upów w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym, energicznym zespole specjalistów nastawionych na cel i wspieranie idei zero waste

  • Dużą samodzielność, decyzyjność i realny wpływ na wynik spółki

  • Pizza Fridays

  • Brak dress code-u

  • Spotkania integracyjne

  • Parking strzeżony dla pracowników

  • Stojaki na rowery wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV na adres [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Follow us